Crown

Seria TC 3000

Wózki paletowe

Powrót do listy

SKONSTRUOWANE BY OSIĄGAĆ WYNIKI

Został zaprojektowany jako maszyna niezawodna i solidna. Posiada zaawansowaną technologię silników prądu zmiennego, unikalny moduł sterowania Access 1 2 3® oraz układ hamulcowy e-GEN®, dzięki czemu zwiększa bezpieczeństwo działania, produktywność oraz długoterminową wartość. Szeroki wybór Akcesoriów Work Assist® pozwala na dopasowanie wózka holującego TC 3000 do konkretnego zastosowania, tym samym zwiększając produktywność i dokładność operatora.


Stworzone z myślą o wydajności

Gdy przepływ materiałów zależy od wózków holujących, nie ma lepszego wyboru niż niezawodne i wytrzymałe produkty z serii TC 3000 – zaprojektowane od samego początku z myślą o niezawodnej wydajności.

Solidna, niezawodna konstrukcja modeli z serii TC 3000 jest wynikiem rzeczywistych wymogów różnych zastosowań. Tak samo jak wszystkie produkty marki Crown, również te wózki zostały poddane wszechstronnym i rygorystycznym testom poszczególnych podzespołów oraz całych układów pojazdu – zarówno w warunkach laboratoryjnych, jak i magazynowych

Poznaj główne atuty

Serii TC 3000

Modele serii TC 3000

Crown TC 3000

Gdy Państwa przepływ materiałów zależy od wózka holującego, nie ma lepszego wyboru niż niezawodny i trwały TC 3000 – zaprojektowany od podstaw z myślą o zapewnianiu konsekwentnie dobrych osiągów, bez przerwy w pracy.

Ładowność 3000 kg
Moc uciągu 3250 N
Akumulator 24 V / 420 - 620 Ah

Napęd serii TC 3000

Inteligentny układ hamulcowy e-GEN™

Inteligentny układ hamulcowy e-GEN®, wykorzystujący moc silnika prądu zmiennego, zastąpił tradycyjne hamulce cierne wymagające częstej konserwacji. Takie rozwiązanie eliminuje konieczność regulacji, zapobiega nadwyrężaniu i zużywaniu się układu oraz zapewnia niezawodne, spójne hamowanie podczas całego okresu użytkowania wózka.


Sterowanie serii TC 3000

Oryginalny, wszechstronny system sterowania

Oryginalny, wszechstronny system sterowania Access 1 2 3® firmy Crown zapewnia płynną i bezpieczną pracę wózka oraz przodujące w branży rozwiązania diagnostyczne. System ten bezustannie analizuje czynniki, które mogą mieć wpływ na wydajność i bezpieczeństwo, takie jak obciążenie, prędkość jazdy czy kąt skrętu i reaguje na zmieniające się warunki poprzez optymalizowanie parametrów pracy.

Elektroniczne sterowanie to standard zapewniający możliwość precyzyjnego kierowania pojazdem. Inteligentny system sterowania spowalnia prędkość jazdy na zakrętach.


Klienci w Polsce, którzy wybrali wózki Crown


Bezpieczeństwo serii TC 3000

Najważniejszy komfort operatora

Platforma operatora posiada niskie stopnie, w pełni zawieszoną płytę podłogową, szeroki przedział przechodni, wyprofilowane oparcie i dużą miękką podkładkę na kolana. Liczne obszary przechowywania zapewniają miejsce dla narzędzi i rzeczy osobistych.

Wielofunkcyjny wyświetlacz

Przy pomocy wyświetlacza można ustawić trzy poziomy osiągów, dostosowując osiągi wózka do określonych zastosowań lub preferencji operatora. Poziomy osiągów mogą być wcześniej ustawione względem indywidualnych kodów PIN Operatorów.

Układ sterowania elektronicznego

Produkty z serii TC 3000 wyposażono w układ sterowania elektronicznego, zapewniający bez wysiłkowe i przewidywalne prowadzenie. Dzięki zastosowaniu
nagradzanego uchwytu sterującego X10® wszystkie funkcje wózka znajdują się w zasięgu palców operatora, a rozmieszczenie elementów sterowania zmniejsza
obciążenie górnej części ciała. Amortyzowana, niska płyta podłogowa tłumi wibracje i wstrząsy podczas pokonywania progów i nierówności nawierzchni.

Technovation™

Zaangażowanie Crown w ochronę środowiska widać w każdym wymiarze naszej działalności, a nawet na poziomie komponentu. Technovation™ tworzone z myślą o ekologii, w tym Dokładne Śledzenie Paliwa eSmart™ znajdujące się na naszych oszczędnych wózkach podnośnikowych C-5, podobnie jak Systemach Hamowania e-GEN™, dostępnych w wybranych pojazdach elektrycznych, pokazują determinację Crown w procesie minimalizowania ilości odpadów, zarządzania energią i maksymalizacji żywotności produktów tam, gdzie jest to możliwe.

Konstrukcja serii TC 3000

Przemyślana konstrukcja

Ciągnik Holujący TC 3000 może w sposób znaczący podnieść produktywność i czas sprawności. Posiada solidną, rzetelną konstrukcję i zaawansowaną technologię silników prądu zmiennego, unikalne sterowanie systemowe Access 123® firmy Crown i układ Hamulcowy e-GEN®, dzięki czemu zwiększa się bezpieczeństwo pracy, produktywność i długoterminowa wartość. Szeroki wybór Akcesoriów Work Assist® pozwala na dopasowanie wózka holującego TC 3000 do konkretnego zastosowania, tym samym zwiększając produktywność i dokładność.

85%

elementów wózków podnośnikowych jest tworzonych w naszych wyspecjalizowanych zakładach produkcyjnych. To właśnie nasze zaangażowanie sprawia, że firma Crown jest jednym z czołowych producentów wózków widłowych.

Dodatki dla serii TC 3000

Regulowane siedzisko z oparciem
Oparcie dla pleców zapewnia komfort i bezpieczeństwo pracy, zwłaszcza na długich odcinkach transportowych.
System Hitch Position Control™

Umożliwia przesuwanie holownika z zewnątrz, umożliwiając dokładne obserwowanie elementów holowanych podczas manewrowania.

Akcesoria Work Assist

Akcesoria serii Work Assist zostały zaprojektowane tak, aby praca operatorów była szybsza, łatwiejsza i bardziej wydajna.

Zapytaj o serię TC 3000

WŁAŚCIWE ROZWIĄZANIE DLA TWOJEGO BIZNESU

Bez względu na to czy chcesz wynająć, skorzystać z leasingu, czy kupić nowe lub używane wózki podnośnikowe, nasz zespół pomoże zanalizować i ustalić właściwe rozwiązania dla Twojego biznesu!
Skontaktuj się z nami