Crown

Seria PR 4500

Wózki paletowe

Powrót do listy

Poznaj główne atuty

Serii PR 4500

Modele serii PR 4500

Crown PR 4500

PR 4500 dodaje operatorom pewności siebie, aby bezpiecznie przenosić dużą ilość ładunku na paletach. Wspomaganie kierownicy, dostosowywanie ustawienia wydajności, bezpieczne umiejscowienie operatora, zapewnienie ochrony przed wstrząsami i wibracjami sprawiają, że jest to wyjątkowo skuteczny przenośnik paletowy.

Udźwig 3000 kg
Wysokość podnoszenia 235 mm
Akumulator 24 V / 310 - 750 Ah
Długość bez wideł 970 - 1135 mm
Szerokość całkowita 965 mm
Długość wideł 795 - 2320 mm

Klienci w Polsce, którzy wybrali wózki Crown

Technovation™

Zaangażowanie Crown w ochronę środowiska widać w każdym wymiarze naszej działalności, a nawet na poziomie komponentu. Technovation™ tworzone z myślą o ekologii, w tym Dokładne Śledzenie Paliwa eSmart™ znajdujące się na naszych oszczędnych wózkach podnośnikowych C-5, podobnie jak Systemach Hamowania e-GEN™, dostępnych w wybranych pojazdach elektrycznych, pokazują determinację Crown w procesie minimalizowania ilości odpadów, zarządzania energią i maksymalizacji żywotności produktów tam, gdzie jest to możliwe.

85%

elementów wózków podnośnikowych jest tworzonych w naszych wyspecjalizowanych zakładach produkcyjnych. To właśnie nasze zaangażowanie sprawia, że firma Crown jest jednym z czołowych producentów wózków widłowych.

Zapytaj o serię PR 4500

WŁAŚCIWE ROZWIĄZANIE DLA TWOJEGO BIZNESU

Bez względu na to czy chcesz wynająć, skorzystać z leasingu, czy kupić nowe lub używane wózki podnośnikowe, nasz zespół pomoże zanalizować i ustalić właściwe rozwiązania dla Twojego biznesu!
Skontaktuj się z nami